1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sahte Kazı Kazan Kartıyla Dolandırıldı Bursa

Sahte Kazı Kazan Kartıyla Dolandırıldı Bursa

Sahte Kazı Kazan Kartıyla Dolandırıldı  Bursa
A+A-

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, seyyar olarak Milli Piyango Bileti ve kazıkazan kartı satan bir kişi kimliği belirsiz bir şahıs tarafından dolandırıldı. Edinilen bilgiye göre, merkez Nilüfer ilçesi Tur

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, seyyar olarak Milli Piyango Bileti ve kazıkazan kartı satan bir kişi kimliği belirsiz bir şahıs tarafından dolandırıldı.
Edinilen bilgiye göre, merkez Nilüfer ilçesi Turgutalp Mahallesi Mahmut Esad Bey Caddesi'nde seyyar olarak kazıkazan kartı satan Ayhan B.'nin yanına gelen kimliği belirsiz kişi, 10 adet kazı kazan aldı. Şüpheli, üzerine 3 adet 5 bin lira bulunan sahte kazı kazan biletini göstererek ikramiye kazandığını söyledi. Kazıkazan biletini 3 bin 500 liraya alan Ayhan D., Milli Piyango Müdürlüğü'nden biletin sahte olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı. Bu olay üzerine Ayhan B. durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Kimliği henüz belirlenemeyen dolandırıcının, daha önce aldığı kazıkazan bileti üzerinde bilgisayarla oynadığı belirlendi.
(AF-YS)

10.01.2013 14:42:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT