1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şahin'den Badminton Milli Takımına Moral Ziyareti

Şahin'den Badminton Milli Takımına Moral Ziyareti

Şahinden Badminton Milli Takımına Moral Ziyareti
A+A-

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Osmangazi Belediye Spor Kulübü'nde kamp çalışmalarını sürdüren Badminton A ve Genç Milli Bay-Bayan Takımına moral ziyaretinde bulundu. Rusya'da

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Osmangazi Belediye Spor Kulübü'nde kamp çalışmalarını sürdüren Badminton A ve Genç Milli Bay-Bayan Takımına moral ziyaretinde bulundu.
Rusya'da 13-17 Şubat 2013 tarihinde arasında yapılacak olan Avrupa Kupası Şampiyonası ile 14-17 Şubat 2013 tarihleri arasında İran ve İzmir'de gerçekleşecek Fajr International Carallenge 2013 Olimpiyat Eleme Müsabakaları için, 211 Şubat 2013 tarihleri arasında Bursa'da yapılan kampa katılan sporcularla sohbet eden Şahin, sporcuların çalışmalarını yerinde izledi. Millilerin katılacakları şampiyona ve müsabakalardan başarılarla dönmelerini temenni ettiklerini belirten Şahin, "Bursa artık sporda markalaşıyor. Spor dinamikleri ve tüm federasyonlarımızla çok iyi ilişkiler içerisindeyiz. Bunun neticesinde de son iki yılda federasyonlar ulusal ve uluslararası faaliyetlerle milli takım kamp çalışmalarında Bursa'nın bir spor üssü gibi görev yapmaya başladı. Bu durumun da Bursa'daki spor potansiyeline üst seviyede destek var" dedi.
Şahin, sporculara baklava ikram etti.
(AÇ-MŞ)

11.02.2013 11:05:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT