1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şahinbey'in Deplasmanda Hedefi 3 Puan
Şahinbeyin Deplasmanda Hedefi 3 Puan

Şahinbey'in Deplasmanda Hedefi 3 Puan

Gaziantep'i ve Şahinbey'i Bölgesel Amatör Bal Liginde temsil eden Şahinbey belediye gençlik ve spor kulübü, ligin ikinci yarısı deplasman da karşılaşacağı Elazığ il özel idare spor maçının hazırlıklar

A+A-
Gaziantep'i ve Şahinbey'i Bölgesel Amatör Bal Liginde temsil eden Şahinbey belediye gençlik ve spor kulübü, ligin ikinci yarısı deplasman da karşılaşacağı Elazığ il özel idare spor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Demirbaş, grupta iyi mücadele ederek şampiyonluğa oynadıklarını belirterek, Cumartesi günü deplasman da karşılaşacakları Elazığ İl Özel İdare Spor maçında, sahadan 3 puanla ayrılmayı hedeflediklerini belirterek, "Demirbaş açıklamasında, Sporcularımız çalışmalarını Şahinbey stadında sürdürmektedir. Sezon başında söylediğimiz gibi guruptan şampiyon olarak çıkmak istiyoruz. Bu hedefimize yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularımız olarak emin adımlarla ilerliyoruz. Ben hocalarımıza ve futbolcularımıza güveniyorum" dedi.
Teknik Direktör Seçkin Göksel ise, futbolcularının moralinin yerinde olduğunu ve herhangi bir sakat veya cezalı futbolcularının bulunmadığını ifade ederek, sahadan puan veya puanlarla ayrılmak istediklerini söyledi.
(HD)

23.01.2013 17:47:03 TSI

HABERE YORUM KAT