1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şahinbey Belediyesine Kurbanbaba Gençlik Merkezi Teşekkürü

Şahinbey Belediyesine Kurbanbaba Gençlik Merkezi Teşekkürü

Şahinbey Belediyesine Kurbanbaba Gençlik Merkezi Teşekkürü
A+A-

Gençlik Merkezi ve sosyal Tesis yapımına büyük önem veren Şahinbey Belediyesi, Mimar Sinan, Şıhcan ve Yaşar Torun Gençlik Merkezlerinden sonra yapımına başladığı Kurbanbaba Gençlik Merkezini hızla bir

Gençlik Merkezi ve sosyal Tesis yapımına büyük önem veren Şahinbey Belediyesi, Mimar Sinan, Şıhcan ve Yaşar Torun Gençlik Merkezlerinden sonra yapımına başladığı Kurbanbaba Gençlik Merkezini hızla bir şekilde tamamlıyor.
Kurbanbaba Mahallesinde bodrum ve zemin dahil 6 katlı olarak inşa edilen Kurbanbaba Gençlik Merkezi 3730 metrekare inşaat alanı sahip, tesis tamamlandığında bölge halkının ihtiyacına göre değişik meslek edindirme kursları, Hanım ve Erkek spor salonları, Kreş, SBS kursları ve çok amaçlı salonlar olarak hizmet verecek. Böyle bir tesisin kendi mahallelerine yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kurbanbaba Mahalle Muhtarı Ökkeş Özşahin, "mahallemiz kenar semt diye adlandırdığımız sosyal tesis noktasında sıkıntılı bir mahalleydi. Sağolsun Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, göreve geldiği günden bu yana mahallemize her türlü hizmeti alıyoruz. Sosyal ve kültürel alanda birçok mahallenin faydalanacağı Kurbanbaba Gençlik merkezi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu tesis tamamlandığında Kurbanbaba, Ulaş, Süleymanşah, Etiler, Turanemeksiz mahalleleri yanı sıra Onur, Kıbrıs ve Nuripazarbaşı mahallelerin bir kısımları faydalanacaktır" dedi.
(MDC-Y)

04.02.2013 14:26:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT