1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şahinbey Belediyesi Bin 150 Aileye Et Yardımı Yaptı

Şahinbey Belediyesi Bin 150 Aileye Et Yardımı Yaptı

Şahinbey Belediyesi Bin 150 Aileye Et Yardımı Yaptı
A+A-

Kurban Bayramı'nda kurban kesemeyen vatandaşların yıl boyu et ihtiyacını karşılamak için her iki ayda bir et yardımı yaptıklarını ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 16 sosyal tesi

Kurban Bayramı'nda kurban kesemeyen vatandaşların yıl boyu et ihtiyacını karşılamak için her iki ayda bir et yardımı yaptıklarını ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 16 sosyal tesiste bin 150 aileye 4 bin 600 kilogram et yardımı yaptıklarını söyledi.
Şahinbey Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Cumhuriyet Sosyal Tesisi'nde yapılan et yardım programına katılan Başkan Tahmazoğlu, "Bugün Cumhuriyet Sosyal Tesisimizde bu mahallemizde oturan vatandaşlarımıza et yardımı yapıyoruz. 16 noktada bin 150 ailemize 4'er kiloluk olmak üzere 4 ton 600 kilo et yardımı yapıyoruz. Amacımız evine et alamayan vatandaşlarımızın sofrasına et koymaktır. Bu yardımlarımız periyodik olarak devam ederken, Şahinbey Belediyesi olarak sosyal yardımlar çerçevesinde şu an Sosyal Marketimiz aracılığıyla 2 bin aileye her ay düzenli olarak gıda, giyim, ayakkabı yardımına devam ediyoruz. Ayrıca evinde buzdolabı olmayan, çamaşır makinası olmayan, fırını olmayan, halısı olmayan, çekyatı olmayan vatandaşlarımıza da bu yardımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Amacımız sosyal devlet-sosyal belediyecilik gereği açta açıkta hiçbir insanımızı bırakmamak. Bize müracaat eden ihtiyacı olan herkese bu yardımları gerçekleştiriyoruz" şeklinde konuştu.
(HD-SO-Y)

28.01.2013 14:47:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT