1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şahinbey Belediye Futbol'da Galibiyet Haftası Yaşadı

Şahinbey Belediye Futbol'da Galibiyet Haftası Yaşadı

Şahinbey Belediye Futbolda Galibiyet Haftası Yaşadı
A+A-

U15 futbol liginde mücadele eden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü futbol takımı Araban Spor'u 6-1 yenerek liderlik koltuğuna otururken, Şahinbey Belediye U17 futbol takımı ise Tedaş Spor'u 4-0

U15 futbol liginde mücadele eden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü futbol takımı Araban Spor'u 6-1 yenerek liderlik koltuğuna otururken, Şahinbey Belediye U17 futbol takımı ise Tedaş Spor'u 4-0 yendi.
Araban stadında oynadığı maçı 6-1 yenerek liderlik koltuğuna oturan Şahinbey Belediye U15 futbol takımının gollerini Mehmet Orhan, Furkan Turhan 2, Furkan Çalışkan, Ali Ateş ve Emre Tabur attı. Şahinbey bu galibiyetle birlikte ligdeki puanını altıya çıkardı. Yine galibiyet alan Şahinbey Belediye U17 takımı ise, batur Sahasında Tedaş Sporla oynadığı maçta 4-0 galip ayrılmasını bildi.
Galibiyetle sonuçlanan maç sonrası bir açıklama yapan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Coşkun Yakar, "Sporcularının her iki maçta da güzel oyun sergilediğini belirterek, sporcularımızı bu başarılarından dolayı kutluyorum. Hedefimiz ligin liderliğine oturmaktı. Bunu başardık. Bundan sonraki maçlarda liderlik koltuğunu kaptırmamak için galibiyetler serisine devam edeceğiz" dedi.
(HD-RFK-Y)

04.12.2012 17:22:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT