1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sağlık-sen'den Birlik Vakfı'na Ziyaret

Sağlık-sen'den Birlik Vakfı'na Ziyaret

Sağlık-senden Birlik Vakfına Ziyaret
A+A-

Sağlık-Sen Bursa Şubesi Başkanı Gökhan Yünkül, Bursa'nın önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan Birlik Vakfı'nı ziyaret etti. Ziyarette Sağlık-Sen'in çalışmaları ve faaliyet alanları ile ilgil

Sağlık-Sen Bursa Şubesi Başkanı Gökhan Yünkül, Bursa'nın önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan Birlik Vakfı'nı ziyaret etti.
Ziyarette Sağlık-Sen'in çalışmaları ve faaliyet alanları ile ilgili bilgi veren Yünkül, vakfın çalışmalarını yakinen takip ettiklerini belirterek, öğrencilere yönelik ve akademik sahada yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını söyledi.
Birlik Vakfı Başkanı Mustafa Bayraktar, vakfın özellikle ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik barınma, burs ve akademik sahada verdiği desteklerle önemli bir görevi ifa ettiğini vurguladı. Bayraktar, Türkiye'nin yarınları için mücadele ettiklerini, bu noktada çeşitli sivil toplum örgütleri ile birlikte çalıştıklarını, Sağlık-Sen ile de öğrencilere yönelik çeşitli programlar yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Bayraktar, Memur-Sen'in kamuda kılık kıyafet serbestisi için başlattığı imza kampanyasını da desteklediklerini, insan hak ve hürriyetleri konusunda atılacak çok adım olduğunu bildirdi.
(MŞ)

30.01.2013 19:22:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT