1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sağlık-sen Yüksek Lisans Eğitimini Tamamladı

Sağlık-sen Yüksek Lisans Eğitimini Tamamladı

Sağlık-sen Yüksek Lisans Eğitimini Tamamladı
A+A-

Sağlık-Sen Ordu Şubesi tarafından organize edilen yüksek lisans eğitimi tamamlandı. Sağlık-Sen Ordu Şubesi ve İnsan Kaynakları Enstitüsü arasında 2012 yılında yapmış olduğu protokol ile TC Türk Hav

Sağlık-Sen Ordu Şubesi tarafından organize edilen yüksek lisans eğitimi tamamlandı.
Sağlık-Sen Ordu Şubesi ve İnsan Kaynakları Enstitüsü arasında 2012 yılında yapmış olduğu protokol ile TC Türk Hava Kurumu Üniversitesi bünyesinde eğitim veren Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bilim Dalı'nda yapılan eğitim ve öğretim sona erdi.
Ordu merkez ve ilçelerinde bulunan kamuya ait sağlık kurumlarında görev yapmakta olan doktor, sağlık memuru, hemşire ve ebe olmak üzere 41 sağlık çalışanı sağlık kurumları işletmeciliği alanında yüksek lisans eğitimlerini tamamlayarak mezun oldu. Mezuniyet töreninde, eğitim süresince sağlık çalışanlarının eğitimlerine katkılarından dolayı Doç. Dr. Cavit Yavuz, Yrd. Doç. Dr. Selçuk Balı ve Yrd. Doç. Dr. Yeter Demir Uslu'ya Sağlık-Sen Ordu Şubesi tarafından plaket verildi.
Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Bilal İnanlı yaptığı konuşmada, "Öğrenimini başarıyla tamamlayan tüm arkadaşlara hayırlı olsun" dedi.
(RCP-SLH-Y)

30.01.2013 11:08:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT