1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sağlık Kampüsünde Sucuk Partisi

Sağlık Kampüsünde Sucuk Partisi

Sağlık Kampüsünde Sucuk Partisi
A+A-

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri sucuk ekmek eğlencesi, sağlık kampüsünde gerçekleştirildi. Etkinliğe BEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri sucuk ekmek eğlencesi, sağlık kampüsünde gerçekleştirildi.
Etkinliğe BEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Aydın, Diş Hekimliği Dekanı Prof. Dr. M. Selçuk Oruç, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nejat Demircan, Diş Hekimliği Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Seda Cengiz, Doç Dr. Murat Koçak, öğretim üyeleri Doç. Dr. Mehmet Araslı, öğretim üyesi Uzman Dr. Ülkü Çınar, Doç. Dr. Ali Uğur Emre, Doç. Dr. Taner Bayraktaroğlu, Doç. Dr. Kıvanç Ergen, Yrd. Doç. Meryem Ferahi, Yrd. Doç. Dr. Kanat Gülle, Fakülte Sekreteri Mustafa İnan, Diş Hekimliği Fakülte Sekreteri Neşe Kaya ve diğer öğretim üyeleri ve çalışanlar katıldı. Neşeli bir ortamda geçen etkinliğin aralıklı olarak devam ettirilmesi ve geleneksel hale getirilmesi için temennide bulunuldu.
(SA-SA)

17.01.2013 12:56:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT