1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sağlık Çalışanlarının Araçlarına Taşlı Saldırı

Sağlık Çalışanlarının Araçlarına Taşlı Saldırı

Sağlık Çalışanlarının Araçlarına Taşlı Saldırı
A+A-

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde sağlık ocağına gelen bir hasta, serum takma isteği reddedilince, sağlık çalışanlarının araçlarına taşlı saldırıda bulundu. İddiaya göre, Siverek Şair İbrahim Rafet Mah

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde sağlık ocağına gelen bir hasta, serum takma isteği reddedilince, sağlık çalışanlarının araçlarına taşlı saldırıda bulundu.
İddiaya göre, Siverek Şair İbrahim Rafet Mahallesi'nde bulunan 1 Nolu Sağlık Ocağı'na gelerek serum taktırmak isteyen Ş.Ö., sağlık çalışanlarının müşahede odası olmadığından dolayı serum takamayacaklarını söylemesi üzerine bir anda sinirlendi. Orada bulunan doktor ve hemşireleri tehdit ederek sağlık ocağından ayrılan şahıs, geri dönerek doktor ve hemşirelerin sağlık ocağı önünde bulunan araçlarına taşlarla saldırdı. Araçlarda hasar oluşurken, Ş.Ö. olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Zanlı, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
Taşlı saldırı sonucu Dr. Cuma İbiş ve hemşire Serap Eker'in araçlarının ön ve arka camları kırıldı. Sağlık çalışanları, saldırgandan şikayetçi olmayacaklarını söyledi.
(BY-SO-Y)

29.01.2013 14:33:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT