1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sağlık Birimi'nden Miniklere Hijyen Eğitimi

Sağlık Birimi'nden Miniklere Hijyen Eğitimi

Sağlık Biriminden Miniklere Hijyen Eğitimi
A+A-

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi, Karaağaç Belediyesi sağlık denetimlerini aralıksız devam ettiriyor. Sağlık Birimi hafta içinde de Karaağaç'ta bulunan 80 anasınıfı öğrencisine hijyen eğitimi verdi. Kara

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi, Karaağaç Belediyesi sağlık denetimlerini aralıksız devam ettiriyor. Sağlık Birimi hafta içinde de Karaağaç'ta bulunan 80 anasınıfı öğrencisine hijyen eğitimi verdi.
Karaağaç Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Sağlık İşleri Birimi geçtiğimiz hafta içinde çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek anasınıfı öğrencilerine hijyen eğitimi verdi. Sağlık İşleri Birimi Hemşiresi Feride Ceylan, 4 şube ve 80 öğrencisi bulunan anasınıfında minik öğrencilere kişisel hijyen kuralları, elleri yıkamanın önemi, Ağız ve Diş sağlığının önemi ve genel temizliğin önemini anlattı.
Uygulamalı olarak gösterilen eğitimlerin ardından 80 minik öğrenciye Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel tarafından gönderilen hijyen setleri hediye edildi. Eğitimlerin aralıksız devam edeceğini belirten Sağlık Birimi Hemşiresi Feride Ceylan, öğretmenlerin minik öğrencilere göstermiş oldukları yakınlık ve ilgiden dolayı öğretmenlere teşekkür etti.

(MAA)

27.01.2013 19:50:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT