1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Hafta Sonu Edirneye Gelecek

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Hafta Sonu Edirneye Gelecek

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Hafta Sonu Edirneye Gelecek
A+A-

AK Parti Edirne il başkanı Müjdat Kahve parti binaszında düzenlediği basın toplantısında Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun Cumartesi günü Edirne'ye geleceğini söyledi. Kahve yaptığı açıklamada,

AK Parti Edirne il başkanı Müjdat Kahve parti binaszında düzenlediği basın toplantısında Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun Cumartesi günü Edirne'ye geleceğini söyledi.
Kahve yaptığı açıklamada, "Bildiğiniz gibi 10 gün önce Edirne milletvekili Mehmet Müezzinoğlu Sağlık Bakanı olarak atandı. Sizlerle birlikte bu coşkuyu yaşardık. Devir teslim töreninden sonra ilk ziyaretini gerçekleştirmek üzere Cumartesi günü Edirne'ye geliyor. Öncelikle bütün hemşehrilerimize bunun müjdesini vermek istiyorum. Bu Edirne için normal bir olay değil, biz bunun neler ifade ettiğini gerek Ankara'da gerek burada gördük. Edirne Milletvekilinin Bakanlar kurulunda bulunmasının ne anlam ifade ettiğini görmüş olduk. Edirne'nin sorunlarının çözümlenmesi anlamında elimizi güçlendireceğini söylemiştim. Bizler AK Parti teşkilatı olarak hem de Edirneli olarak Bakanımızı güzel bir şekilde karşılamak istiyoruz. Sayın Bakanımız Edirne Valiliğini ziyaret edecek, eğer sayın Belediye Başkanımızda makamında olursa Belediyeyi ziyaret edecek, ardından rektörümüzü ziyaret edecek. Daha sonra Mimar Sinan Kapılı spor salonunda Edirneli hemşerilerimizle, Bakanımızla bir buluşma programı tertip ediyoruz. Bu programları asla AK Partinin siyasi programı olarak görmüyoruz. Sayın Bakanımız Edirne milletvekilimiz ve Edirne'nin Bakanıdır. Burada gösterilecek coşku ve alakanın Ankara'ya güçlü bir mesaj olarak vermek istiyoruz" şeklinde konuştu.

06.02.2013 16:35:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT