1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Safranbolu'da Köpek Kurtarma Operasyonu

Safranbolu'da Köpek Kurtarma Operasyonu

Safranboluda Köpek Kurtarma Operasyonu
A+A-

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yemek arayan ve 30 metre yükseklikteki kanyona düşen köpeği, Karabük İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri kurtardı. Safranbolu'da Dış Kale Altı Hüseyin Çelebi Ma

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yemek arayan ve 30 metre yükseklikteki kanyona düşen köpeği, Karabük İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri kurtardı.
Safranbolu'da Dış Kale Altı Hüseyin Çelebi Mahallesi içinden geçen kanyona köpeğin düştüğünü gören vatandaşlar, durumu Safranbolu Belediyesine ve Karabük İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Bunun üzerine olay yerine gelen ekipler kanyon çevresinde ve içinde köpeği aramaya başladı. Kanyonda çıkış arayan yavru köpek kurtulmak için kanyondan geçen dereden geçerek kurtulmak için çaba sarf etti. Zor şartlarda kanyona inerek köpeği kurtaran AFAD ekipleri köpek ellinden kaçınca yeniden yakaladı. Kanyonda suya düşen ve korkan köpek kendisini kurtararak görevlini parmağını ısırarak yaraladı. Köpek, Safranbolu hayvan barınağına gönderildi.
(YE-YHY-Y)

05.02.2013 18:12:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT