1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Safranbolu Belediyesi Futsal Ligi Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi Futsal Ligi Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi Futsal Ligi Devam Ediyor
A+A-

Safranbolu Belediyesi tarafından finanse edilen ve Karabük ligi olarak başlatılan 2012-2013 Karabük ili Safranbolu Belediyesi U 17 Futsal Ligi il 3. haftanın sonunda oldukça çekişmeli maçlara sahne ol

Safranbolu Belediyesi tarafından finanse edilen ve Karabük ligi olarak başlatılan 2012-2013 Karabük ili Safranbolu Belediyesi U 17 Futsal Ligi il 3. haftanın sonunda oldukça çekişmeli maçlara sahne oldu.
Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'un yoğun çabaları ile kurulan ligin bir ilginç yanında gençlerin büyüklerine oranla daha centilmence mücadele etmeleri oldu. Ligin kurulmasını sağlayan Safranbolu Belediye başkanı Dr. Necdet Aksoy, "Gençlerimiz bizim için çok değerli. Onlara ne kadar zaman ayırır ve ne kadar destek olursak gerek ülkemiz gerekse yaşadığımız şehre o kadar hayırlı nesiller yetiştirmiş olacağız. Safranbolu Belediyesi olarak spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Karabük Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin Beyle birlikte 100'e yakın sporcumuza spor malzemesi hediye ettik. Bu yaptıklarımızın ve yapacağımız yatırımları çok küçük bir parçası. Desteklerimiz yapacağımız ve projesinin hazır olduğu Spor Kompleksi ile sürecek. İnşallah ligimizde hayırlısı ile kaza bela yaşanmadan tamamlanır ve burada şampiyon olan takımımız bizleri ülke çapında başarı ile temsil eder. Ben yeniden gençlerimize hayırlı olsun diyor ve hepsine başarılar diliyorum" dedi.
(ET-ET-Y)

17.01.2013 15:41:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT