1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şadan Doğan Biga Tso'da Başkanlığa Aday

Şadan Doğan Biga Tso'da Başkanlığa Aday

Şadan Doğan Biga Tsoda Başkanlığa Aday
A+A-

Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Doğan, Mart ayında yapılacak seçimlerde Biga Ticaret Sanayi Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Adaylığı ile ilgili bir açıklama yapan Doğan, önemli

Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Doğan, Mart ayında yapılacak seçimlerde Biga Ticaret Sanayi Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Adaylığı ile ilgili bir açıklama yapan Doğan, önemli bir göreve talip olduğunu belirterek, "Biga'mız her şeyin daha fazlasını hak ediyor. Biga'mıza bugüne kadar hizmet etmiş birçok başkanımızın, meclis üyelerimizin yaptıklarını saygı ile karşılıyorum. Çalışma ekibimizi oluştururken, meclis üyesi aday arkadaşlarımızı belirlerken görev yapmak isteyen herkes ile de çalışabileceğimi, hiç kimseye karşı bir ön yargım olmadığını da belirtmek isterim. Göreve gelirsem, meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte Biga'mız için yapacaklarımızı 30 maddelik bir proje listesi haline dönüştürüyoruz. Bu 30 maddelik projelerimizi sizlerle de paylaşacağız. Hedefim Biga'mızı Türkiye'de tanınan bir marka yapmaktır. Biga'mız bunların fazlası ile hak etmiştir" dedi.
(ST-GD-YS)

10.12.2012 16:54:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT