1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sabri Abi'den İller Bankası Müdürü Çelebi'ye Ziyaret

Sabri Abi'den İller Bankası Müdürü Çelebi'ye Ziyaret

Sabri Abiden İller Bankası Müdürü Çelebiye Ziyaret
A+A-

Van Belediye Başkan Vekili Sabri Abi, göreve yeni atanan İller Bankası Van Bölge Müdürü Enver Çelebi’yi makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çelebi, il özel idare ve yerel yönetimlerle işbirliğini daha da güçlendireceklerini belirtti. İller Bankası olarak geçen süreçte önemli çalışmalar yapıldığını aktaran Enver Çelebi, bu çalışmaların bundan sonrada devam edeceğini belirtti. Birçok projenin hayata geçmesi için ellerinden gelen çalışmayı sürdüreceklerini ifade eden Çelebi, kurumlar arası ilişkilerin daha da güçlenmesi gerektiğini aktardı.
Yaptıkları çalışmalardan dolayı Çelebi’ye başarılar dileyen Van Belediye Başkan Vekili Abi, kurumlar arası işbirliğine hazır olduklarını ve bu konuyu çok önemsediklerini belirterek, bundan sonraki süreçte de İller Bankası ile önemli işler yapmak istediklerini ifade etti.


Ziyarete Van Belediye Başkan Yardımcıları Gülbahar Orhan, Abdurrahman Doğar, Kemal Ünver, Selim Bozyiğit ve Fazıl Kaya ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Mehmet Özköseoğlu, Fen İşleri Müdürü Bekir Kıran ve Basın Müdürü Adnan Bilen de katıldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT