1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saadet Partisi'nden Patriotlara Tepki

Saadet Partisi'nden Patriotlara Tepki

Saadet Partisinden Patriotlara Tepki
A+A-

Saadet Partisi Osmangazi İlçe Başkanlığı, Patriot füzelerinin indirileceği İskenderun Limanı'nda düzenleyecekleri büyük mitingin iptal edilmesine tepki yürüyüşü gerçekleştirdi. AK Parti Bursa İl Ba

Saadet Partisi Osmangazi İlçe Başkanlığı, Patriot füzelerinin indirileceği İskenderun Limanı'nda düzenleyecekleri büyük mitingin iptal edilmesine tepki yürüyüşü gerçekleştirdi.
AK Parti Bursa İl Başkanlığı önünde toplanan Saadet Partisi Osmangazi İlçe Teşkilatı, AK Parti İl Başkanlığı'nın tabelasına siyah kurdele bağladı. Sloganlar eşliğinde Şehreküstü Meydanı'ndan Kent Meydanı'na yürüyen partililer, Türkiye'yi korumak amacıyla Almanya tarafından sağlanan Patriot füzelerine tepki gösterdi. Kent Meydanı'nda basın açıklaması yapan Osmangazi İlçe Başkanı Gökhan Gerçek, "Ülkemize yerleştirilmek istenen patriot füzeleri kirli ve tehlikeli bir oyunun parçasıdır. Patriotlar Türkiye'yi korumak için değil İslam ülkelerini birbirleriyle savaştırılmak için getiriliyor. NATO barışın değil, küresel emperyalizmin silahlı terör örgütüdür. Girdiği her yere kan ve zulümden başka hiçbir şey götürmemiştir" dedi.
(MA-YS)

20.01.2013 15:49:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT