1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saadet Partisi'nden Patriot Açıklaması

Saadet Partisi'nden Patriot Açıklaması

Saadet Partisinden Patriot Açıklaması
A+A-

SAKARYA (İHA)Saadet Partisi Kaynarca İlçe Başkanı Mustafa Tan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Teşkilatında bir basın açıklaması yaptı. Yapılan Açıklamada; "Aziz Milletimiz, Ülkemize yerleştirilmek ist

SAKARYA (İHA)Saadet Partisi Kaynarca İlçe Başkanı Mustafa Tan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Teşkilatında bir basın açıklaması yaptı.
Yapılan Açıklamada; "Aziz Milletimiz, Ülkemize yerleştirilmek istenen Patriot füzeleri kirli ve tehlikeli bir oyunun parçasıdır. Bu Patriotlarla birlikte Kahramanmaraş'a Alman askerleri Adana'ya Hollanda Askerleri Gaziantep'e ise Amerikan askerleri gelecek. Ülkemiz post modern bir şekilde işgal ediliyor. Kontrolü bizde olmayan füzelerle Türkiye adım adım bir savaşın içine sürükleniyor. Tarihi bir görev alarak uyarıyoruz patriotlar Türkiye'yi korumak için değil İslam Ülkelerini birbiriyle savaştırmak için getiriliyor çünkü NATO barışın değil küresel emperyalizmin silahlı gücüdür girdiği yere kan ve zulümden başka hiçbir şey götürmemiştir. Halen ülkemizde 28 NATO üssünün bulunması Malatya'ya füze kalkanı yerleştirilmesi ve hava Kuvvetlerimizin İzmir'deki NATO karargahına bağlanması hep bu kirli ve tehlikeli planın parçasıdır. Oysa bu aziz millet hiçbir zaman düşmanından medet ummamıştır. Korkakça yaşamaktansa cesurca ölmeyi seçmiştir. Tıpkı Çanakkale'de olduğu gibi 250 bin şehit vermiş ama asla esaret ve dayatmaya boyun eğmemiştir. Bizim Amerika'nın kalkanına da NATO'nun patriot'una da ihtiyacımız yoktur. Ne var ki; Ak Parti iktidarının politikaları milletimizin tarih boyunca ortaya koyduğu asalet ve kararlıktan çok uzaktır. Düş taşla sapanla kovduklarımız bugün kırmızı halılarla karşılanmaktadır. Bu Kabul edilemez bir durumdur. Herkes bilmelidir ki; bu topraklar NATO toprağı değil İslam toprağıdır. Bu Topraklarda Rasmussen'lerin değil Şehit Kamil'lerin Seyit Çavuşların ve binlerce kefensiz yatan şehitlerin kanı vardır. Yine Herkes bilmelidir ki; bu topraklar sahipsiz değildir. İşte bu gerekçelerle Saadet partisi olarak Genel Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Kamalak'ın öncülüğünde Edirne'den Kars'a Sinop'tan Hatay'a tüm ülke sathında harekete geçiyoruz. Biz Geliyoruz, Patriotlar gelmesin diyerek büyük bir karşı duruş hareketi başlatıyoruz. Hedefimiz; bu kirli ve sinsi oyunu bozmaktır! Tarihimize ve ecdadımıza yakışır bir direnişi başlatmaktır! Zulme işgale savaşa sömürüye kalkana füzeye karşı onurlu bir duruş ortaya koymaktır. Bu direniş 20 Ocak Pazar günü patriot füzelerinin indirileceği İskenderun limanında ''Büyük Buluşma '' ile son bulacaktır. Bu Tarihi direnişe tüm milletimizi davet ediyor, hepinize saygılar sunuyoruz" ifadelerine yer verildi.
(SG-RKO)

19.01.2013 13:49:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT