1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saadet Partisi Zonguldak Kadın Kolları, Aylık İl Divan Toplantısını Yaptı

Saadet Partisi Zonguldak Kadın Kolları, Aylık İl Divan Toplantısını Yaptı

Saadet Partisi Zonguldak Kadın Kolları, Aylık İl Divan Toplantısını Yaptı
A+A-

Saadet Partisi Zonguldak Kadın Kolları aylık il divan toplantısını yaptı. Ereğli, Devrek, Çaycuma, Merkez ilçe kadın kollarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Aralık ayı çalışmaları değerlendi

Saadet Partisi Zonguldak Kadın Kolları aylık il divan toplantısını yaptı.
Ereğli, Devrek, Çaycuma, Merkez ilçe kadın kollarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Aralık ayı çalışmaları değerlendirildi. Toplantıda, Saadet Partisi Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Hanife Aydın yaptığı konuşmada, ''Bizler Saadet Partisi çatısı altında siyaset yapan kadınlar olarak amacımız, şehrimizde, Türkiye'de ve dünyada iyilikleri hakim kılmak, kötülükler ve zulümlere engel olmaktır. Bildiğiniz gibi son yıllarda şehrimizde felaket üzerine felaketler yaşıyoruz. Son Ocak ayı felaketinde hayatını kaybeden maden şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır niyaz ediyoruz. Bu tür felaketleri Allah bir daha yaşatmasın. Bu olayda ihmali olanlardan bir an önce hesap sorulmasını istiyoruz. Çünkü bu olayların bir dizi ihmaller sonucu meydana geldiğini, iş güvenliğine yönelik gerekli önlemlerin alınmadığını basından takip ediyoruz. Otuz kişinin öldüğü 17 Mayıs 2010'da ki ocak kazası ve sekiz kişinin öldüğü ocak kazasında taşeron firmaların çalışma alanlarında meydana gelmiştir. Bu durum TTK' ya bağlı ocaklarda taşeron istemini yeniden gözden geçirilmesini gerektirmektedir'' dedi.
Saadet Partisi Kadın Kolları İl Sorumlusu Zehra Gizli ise, toplantıda genel değerlendirme yaptı. Daha sonra ilçe başkanları, ilçelerinde ki kadın kolu çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
(SA-OA-Y)

18.01.2013 11:12:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT