1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak:

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak:

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak:
A+A-

Saadet Partisi (SP) Sivas Gençlik Kolları'nın organize ettiği 'Milli Eğitim Başlıyor' programına katılan SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, küresel güçlerin ülkeyi içerden fethettiğini söyledi. SP Gen

Saadet Partisi (SP) Sivas Gençlik Kolları'nın organize ettiği 'Milli Eğitim Başlıyor' programına katılan SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, küresel güçlerin ülkeyi içerden fethettiğini söyledi.
SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Sivas Gençlik Kolları'nın eğitim birliğini sağlamak için düzenlediği 'Milli Eğitim Başlıyor' programına katılmak için kente geldi. Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda konuşan Genel Başkanı Mustafa Kamalak, küresel güçlerin ülkeyi 5 emperyalizm yoluyla böldüğünü söyledi. Kamalak, "Birinci Dünya Savaşı'nda küresel güçler ülkemizi işgal etmişti. Ecdadımız topla, tüfekle, kazmayla, kürekle yeri geldi yumrukla, sopayla asgari güçleri denize dökmüşlerdi. Ülkemizin hiç değilse önemli bir kısmını kurtarmışlardı. Terk edilen küresel emperyalizm iktisadi emperyalizm yolunu denemiştir. Yazık ki bu yolda büyük ölçüde başarı sağlamıştır. Bugün çevremize baktığımızda yollar, evler bizim. Ama ne yazık ki önümüzdeki araba bizim değil. Bu nedenle küresel emperyalizm üçüncü aşamayı devreye soktu. Bu da kültür emperyalizmidir. Mahkemeler bizim ancak orada uygulanan birçok kanun yabancı" dedi. Küresel güçlerin Türkiye'yi içeriden fethettiğini ifade eden Kamalak, "Tehlike kapımıza dayanmış durumdadır. 28 Amerikan üssü bulunan ülkede yetmedi mevcut iktidar Malatya'nın Kürecik yerine alışılmış ismiyle füze kalkanı yerleştirdi. Erbakan hoca diyordu ki, 'Gavurun kalkanından Müslüman'a hayır gelmez.' Yetmedi yakın zamanda 3 ilimize batının, küresel emperyalizmin silahları getirilmekte. Patriot füzeleri Adana'mıza, Kahramanmaraş'ımıza ve Gaziantep'e yerleştirilmektedir. Dedik ki küresel emperyalizmin dördüncü aşaması kaleyi içerden fethetmektir. Yazık ki ülke o noktaya getirilmiş durumda. AK Parti hükümetinin daveti üzerine geliyor bunlar, kaleyi içeriden fethediyor. Açık ve net olarak ifade ediyorum. AK Parti işbirlikçidir" şeklinde konuştu.
Program daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
(TB-ÖK-Y)

20.01.2013 18:27:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT