1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ş.Urfa'da PKK hastahane kurdu iddiası...

Ş.Urfa'da PKK hastahane kurdu iddiası...

Ş.Urfa'da PKK hastahane kurdu iddiası...
A+A-

Şanlıurfa haberleri:Kobani ile sınırı bulunan Ş.Urfa'nın bir köyünde PKK'nın üst düzey sorumlular için bir çiftlik evin hastaneye çevrildiği idiası üzerine polis baskın yaptı.Ş.Urfa'da PKK hastahane kurdu iddiası...

Şanlıurfa haberleri:Kobani ile sınırı bulunan Ş.Urfa'nın bir köyünde PKK'nın üst düzey sorumlular için bir çiftlik evin hastaneye çevrildiği idiası üzerine polis baskın yaptı.

 


Gündeme bomba gibi düşen haber.Emniyet terör ve istihbarat birimleri, Şanlıurfa’nın Haliliyeİlçesi İsalar Köyü’nde bir çiftlik evinin hastaneye çevrilerek Kobani’de çatışmalarda yaralanan PKK ’lıların getirilerek tedavi edildiği ihbarı üzerine çalışma başlattı. 

Hastaneye çevrilen çiftlik evinde Kobani’de çatışmalarda yaralandıktan sonra yasadışı yollarla Türkiye ’ye getirilen PKK’nın üstdüzey sorumluların tedavi olduğunun belirlenmesi üzerine emniyet ve jandarma, şafakvakti baskın düzenledi. 

2KADIN 7 ERKEK YAKALANDI

Tam teşekküllü hastane olarak çalıştırılan çiftlik evine yapılan baskında 2’si kadın , 9 kişi gözaltına alındı.

BR ÇOK TIBBİ MALZEME ELE GEÇİRİLDİ

Göz altına alınan kadınların burada hemşireolarak görevlendirildiği, yakalananlararasında yaralı PKK’llarında bulunduğu öğrenildi.Operasyonda birçok tıbbi malzeme ile silah ve mühimmatda elegeçirildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT