1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Russell Crowe'nın Heyecanla Beklenen Çanakkale Filmi ! Water Diviner

Russell Crowe'nın Heyecanla Beklenen Çanakkale Filmi ! Water Diviner

Russell Crowe'nın Heyecanla Beklenen Çanakkale Filmi ! Water Diviner
A+A-

Başarılı aktör Russell Crowe'nin heyecanla beklenen son filmi "Son Umut (Water Diviner) fragmanı izleyici ile buluştu. Aralık ayında vizyona girecek film Türk, ABD ve Avusturya ortak yapımı. Başrolünü yine Russell Crowe'nin üstlendiği 'Son Umut' Aralık ay

Büyük merakla beklenen Son Umut (Water Diviner) filmi Russell Crowe öncülüğünde Aralık ayında vizyona giriyor. Türk, ABD ve Avustralya ortak yapımınıı bünyesinde barındıran filmi Aralık ayında izleyici karşısına çıkacak. Yönetmen koltuğunda gördüğümüz Russell Crowe ayrıca Başrolü de üstleniyor. Filmde, Olga Kurylenko, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz da rol aldı. Filmin teması ise; Avustralya'lı bir çiftin İstanbul'daki hikayesi. Çanakkale Savaşı'ndan 4 ssene sonra savaşa yolladığı 3 çocuğunun da akıbetini öğrenmek isteyen Avustralya'lı çiftçi Connor, İstanbul'a gelir. 

 

iste-beklenen-o-filmin-fragmani-water-diviner.jpg

 

Film Çanakkale Savaşı'nın 100. yılında gösterime giriyor. Filmin Galası ise 5 Aralık 2014 tarihinde yapılıyor. 26 Aralık tarihinde vizyona girecek olan film, Türkiye'de NuLook İstanbul'da ilk gösterimini yapacak ve Mars Dağıtım tarafından ülkeye dağıtılacak.

A+A-

HABERE YORUM KAT