1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rotary Kulübünden Tuncel Yılmaz'a Plaket

Rotary Kulübünden Tuncel Yılmaz'a Plaket

Rotary Kulübünden Tuncel Yılmaza Plaket
A+A-

Turgutlu Rotary Kulübü, gazetecilikte 50'nci yılını kutlayan Tuncel Yılmaz'a bir plaket verdi. Bugün Palmiye restoranda verilen öğlen yemeğinde gazetecilik yaşamının 50'nci yılını kutlayan Tuncel Y

Turgutlu Rotary Kulübü, gazetecilikte 50'nci yılını kutlayan Tuncel Yılmaz'a bir plaket verdi.
Bugün Palmiye restoranda verilen öğlen yemeğinde gazetecilik yaşamının 50'nci yılını kutlayan Tuncel Yılmaz'a bir plaket verdi. Rotary Kulübü Başkanı Muhammmet Süleyman Şahin, Tuncel Yılmaz'ın kariyerinin başarılarla dolu olduğunu ve Turgutlu için önemli ve değerli bir kalem olduğunu ifade etti.
Tuncel Yılmaz, kendisini unutmayan Rotary Kulübü üyelerine teşekkür ederken, kendisini bu onura layık gördükleri için oldukça mutlu olduğunu ifade etti.

ZAİM HASAN GÖNCÜ YENİ ROTARYAN
Aynı zamanda bu toplantıda Turgutlu'da Mali Müşavirlik yapan Zaim Hasan Göncü'nün Rotary Kulübüne üyeliği resmen yapıldı. Yeni rotaryan olan Göncü bu oluşumun bir parçası olduğu için mutlu olduğunu ve tüm faaliyetlerde kulübün sonuna kadar yanında olacağını ifade etti.
Rotary Kulübü Başkanı Şahin, yeni üyelerine başarılar dilerken, Rotary Kulübünün Turgutlu'ya verdiği hizmetler hakkında genel bir bilgilendirme yaptı. Ayrıca Tuncel Yılmaz'a plaket veren Rotary Kulübü diğer basın mensuplarına da çeşitli hediyeler verdi.
(İLK-YHY-Y)

24.01.2013 19:31:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT