1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rotaract'lardan Vali Şenol Engin İlkokuluna Arıtma Cihazı

Rotaract'lardan Vali Şenol Engin İlkokuluna Arıtma Cihazı

Rotaractlardan Vali Şenol Engin İlkokuluna Arıtma Cihazı
A+A-

Çorlu Rotary Kulübü tarafından Vali Şenol Engin İlkokul'na su arıtma cihazı kazandırıldı. Okul koridoruna monte edilen cihaz öğrencilerin kullanımına sunuldu. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında

Çorlu Rotary Kulübü tarafından Vali Şenol Engin İlkokul'na su arıtma cihazı kazandırıldı. Okul koridoruna monte edilen cihaz öğrencilerin kullanımına sunuldu.
Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ihtiyaç sahibi kişilere destek olan bunun yanı sıra eğitim kurumları başta olmak üzere çeşitli kurumların ihtiyaçlarının karşılanması konusunda çaba sarf eden ve yine toplumun bilinçlenmesi aynı zamanda teşvik edilmesi adına çeşitli seminer, konferans ve yarışmalar tertipleyen Çorlu Rotary Kulübü bu kez de Vali Şenol Engin İlkokulu'na artıma cihazı kazandırdı.
Çorlu Rotary Kulübü dönem başkanı İrfan Ermeydan, Rotary Kulübü üyeleri ve geçmiş dönem başkanları Tarkan Uğur Benli, Ayhan Civan ve Mecit Eren Çorlu Vali Şenol Engin İlkokulu'na kazandırılan su arıtma cihazını incelediler. Okulun yöneticileri ile de görüşerek okulun diğer eksikliklerinin giderilmesi adına gerekli girişimlerde bulunacaklarının da sözünü veren Rotary Kulübü üyeleri daha sonra okuldan ayrıldılar.
(SŞ)

05.01.2013 16:50:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT