1. HABERLER

  2. Romantik Prens Alpay, Nilüferi Mest Etti

Romantik Prens Alpay, Nilüferi Mest Etti

Romantik Prens Alpay, Nilüferi Mest Etti
A+A-

'Eylül'de Gel' ve 'Fabrika Kızı' gibi unutulmaz şarkıları seslendiren, Türk pop müziğinin en romantik şarkılarına imza atan ünlü sanatçı Alpay, Nilüferli hayranlarıyla buluşarak muhteşem bir konsere i

'Eylül'de Gel' ve 'Fabrika Kızı' gibi unutulmaz şarkıları seslendiren, Türk pop müziğinin en romantik şarkılarına imza atan ünlü sanatçı Alpay, Nilüferli hayranlarıyla buluşarak muhteşem bir konsere imza attı.
Aşkın en büyülü notalarını Nilüfer Sanat Şubat Ayı programı çerçevesinde Nilüfer'de seslendiren Alpay, Fethiye Kültür Merkezi'nde Bursalı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Çok özel isimlerle gerçekleştirilen buluşmalarla kente renk katan Nilüfer Belediyesi'nin "Ustalar Nilüfer'de" başlığı altında gerçekleştirilen konsere ilgi büyük oldu. "Eylül'de Gel" ve "Fabrika Kızı" gibi unutulmaz şarkılarının yanı sıra birçok ünlü bestecinin yerli-yabancı eserlerini de seslendiren usta sanatçı Alpay, yıllar geçmesine rağmen performansından bir şey kaybetmediğini de gözler önüne serdi.
Yaklaşık 2 saat süren konser sonunda usta sanatçı ayakta alkışlanırken, Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Adil Kayaoğlu, Alpay'a çiçek vererek kutladı.
(ÖK-ÖK-Y)

10.02.2013 13:46:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT