1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Rojda ve Xero Abbas Erciş'e Geliyor

Rojda ve Xero Abbas Erciş'e Geliyor

Rojda ve Xero Abbas Erciş'e Geliyor
A+A-

Erciş Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında sanatçı Rojda ve Xero Abbas’ın da katılacağı büyük bir halk konseri ve iftar organizasyonları düzenleyecek.

Erciş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğünün, Ramazan ayı boyunca düzenleyeceği etkinlikler belli oldu. Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı boyunca ilçede çeşitli etkinlikler düzenleyerek yurttaşlarla bir araya gelecek. Etkinlikler kapsamında müzik dinletileri ve iftar organizasyonları düzenleyecek olan Erciş Belediyesi, ayrıca tanınmış ünlü Kürt sanatçılar Rojda ile Xero Abbas’ın katılımı ile ilçede büyük bir konser düzenleyecek. 

Büyük konser 12 Haziran’da gerçekleştirilecek

Erciş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından belirlenen etkinlikler kapsamında ilk olarak 12 Haziran’da sanatçılar Rojda ile Xero Abbas’ın katılımı ile yeni Belediye binası yanındaki spor sahasında büyük bir halk konseri düzenlenecek. Konserden önce ise Van Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'nın da katkılarıyla beş bin kişinin katılacağı iftar yemeği düzenlenecek.

3-615.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT