1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rize'de 'süpermen Rizeli Olsaydı' İsimli Seminer

Rize'de 'süpermen Rizeli Olsaydı' İsimli Seminer

Rizede süpermen Rizeli Olsaydı İsimli Seminer
A+A-

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği 29 Aralık 2012 Cumartesi günü saat:10:30'da İsmail Kahraman Kültür Merkezinde "Süpermen Rizeli Olsaydı" adlı bir Eğitim Semineri düzenliyor.Konu ile ilgili olarak Ebruli

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği 29 Aralık 2012 Cumartesi günü saat:10:30'da İsmail Kahraman Kültür Merkezinde "Süpermen Rizeli Olsaydı" adlı bir Eğitim Semineri düzenliyor.
Konu ile ilgili olarak Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Cerrahoğlu yaptığı açıklamada; "Dernek olarak 1996 yılından bu yana şirket ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı eğitim programları ile Türkiye'nin tüm illerinde ve yurt dışında hizmet veren Ahmet Şerif İzgören'i Rize'ye getiriyoruz. Yurt Sevgisi ve Hoşgörü, Motivasyon, Girişimcilik, İş Kalitesi ve Dürüstlük konularının işleneceği seminerin ilimize hem kişisel, hem de Kurumsal anlamda faydalı olacağını düşünüyoruz. Katılım Belgeli seminerimize kişisel gelişim gösterebileceğine, hem kendisinin hem de başkalarının iş ve yasam kalitesini yükseltebileceğine inanan herkesi bekliyoruz." diye konuştu.
Seminer için biletler Kültür Merkezi bilet gişesinden temin edilebilecek.
(AK-EK-Y)

27.12.2012 13:12:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT