1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "rize'de Avm İş Adamları Öncülüğünde Kurulmalı"

"rize'de Avm İş Adamları Öncülüğünde Kurulmalı"

rizede Avm  İş Adamları Öncülüğünde Kurulmalı
A+A-

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve Rize'de bulunan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile yaptığı toplantıda Rize'de kurulacak olan alışveriş merkezinin tamamen Rizeli işadamlarının öncülüğünde kur

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve Rize'de bulunan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile yaptığı toplantıda Rize'de kurulacak olan alışveriş merkezinin tamamen Rizeli işadamlarının öncülüğünde kurulmasını İstedi.
Rize Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleşen toplantıda Karal, Rize'de yapımı planlanan alışveriş merkezi başta olmak üzere çeşitli konuları sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile paylaştı. AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal "Rizemizde gerek yapılanma adına gerek hizmet adına gerek ise üretim adına gelmiş olduğumuz nokta ortadadır. Rizemizde devam eden başta Ovit Tüneli ve Güney Çevre Yolu projeleri gibi büyük çalışmaların yanında gerek şehrin iç yapılanması gerekse bölgemizin üretimi konusunda önemli adımlar atıyoruz. Özellikle şehrimizde yapımı planlanan alışveriş merkezi konusunda ve kivi üreticiliğinin yaygınlaştırılması konusunda Rize'deki sivil toplum kuruluşlarımızdan hükümet olarak birlik ve beraberlik bekliyoruz. Rize'de yapımı planlanan alışveriş merkezinin Rizeli iş adamları öncülüğü tarafından kurulmasını istiyoruz. Şehrimizin bekası adına el birliğiyle çalışmalarımızı sürdürmemiz gerek" dedi.
(GF-ÖS-Y)

19.02.2013 10:58:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT