1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rize Valisi Gazetecileri Unutmadı

Rize Valisi Gazetecileri Unutmadı

Rize Valisi Gazetecileri Unutmadı
A+A-

Rize Valisi Nurullah Çakır 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Rize ve ilçelerinde görev yapan yerel ve ulusal basında çalışan gazeteciler onuruna sabah kahvaltısı verdi. Düzenlenen kahvaltıd

Rize Valisi Nurullah Çakır 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Rize ve ilçelerinde görev yapan yerel ve ulusal basında çalışan gazeteciler onuruna sabah kahvaltısı verdi.
Düzenlenen kahvaltıda gazeteciler bir araya gelen Rize Valisi Nurullah Çakır görev yapan basın mensupları ile görüştü. Gazeteciler günü olması nedeniyle hazırlanan pasta Vali Çakır'ın da katılımıyla gazetecilerle birlikte kesildi. Rize Valisi Nurullah Çakır yaptığı konuşmada, "Bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve Kamu çalışanları bayramı. Herkesin Bayramını kutluyorum. Rize'de görev yapan halkın sesi ve kulağı olan gazetecilerin ne kadar zor şartlar altında görev yaptığını biliyorum. İlimizin tanıtımında sizlere büyük görevler düşmekte. Kamu çalışanları ve çalışan gazetecilerin aynı günde bayramlarının olması her iki kurumunda birbirine çok daha yakın olduğunu göstermektedir" dedi.
(SB-ÖS-Y)

10.01.2013 14:45:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT