1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rize Milletvekili Hasan Karal'dan Rte Ünivesitesi'ne Ziyaret

Rize Milletvekili Hasan Karal'dan Rte Ünivesitesi'ne Ziyaret

Rize Milletvekili Hasan Karaldan Rte Ünivesitesine Ziyaret
A+A-

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ne ziyarette bulundu. Rektör Prof. Dr. Arif Yılmaz'ın eşliğinde ilk olarak Merkez Kampüs içerisinde yapımı devam eden ve 2014

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ne ziyarette bulundu.
Rektör Prof. Dr. Arif Yılmaz'ın eşliğinde ilk olarak Merkez Kampüs içerisinde yapımı devam eden ve 2014 yılının Şubat ayında tamamlanması planlanan çok amaçlı sosyal tesisi gezen Karal, 20 bin metrekare kapalı alana sahip içinde tiyatro, konferans ve interaktif toplantı salonları, restorantlar, marketler, eğitim sahaları, buz pateni pisti, spor salonları vb. birimlerin yer alacağı dev tesisin inşaasında incelemelerde bulundu. Heyet, ardından yeni açılan Diş Hekimliği Fakültesi'ne ziyarette bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette Rize Milletvekili Hasan Karal ve beraberindekilere Diş Hekimliği Fakültesi'nde sürdürülen çalışmalar hakkında bilgileri Yrd. Doç. Dr. Bilal Holoğlu aktardı. Yakın zamanda Rize halkına da ağız ve diş sağlığı konusunda hizmet verecek olan Diş Hekimliği Fakültesinde klinikleri gezen misafirlere Yrd. Doç. Dr. Bilal Holoğlu tarafından diş macunu hediye edildi.
(GF-ÖS-Y)

29.01.2013 13:37:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT