1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Rıza Sarraf O Davayı Kaybetti! Rıza hakkında FLAŞ Gelişme!

Rıza Sarraf O Davayı Kaybetti! Rıza hakkında FLAŞ Gelişme!

Rıza Sarraf O Davayı Kaybetti! Rıza hakkında FLAŞ Gelişme!
A+A-

Türkiye'nin en ünlü iş adamlarından biri ola Rıza Sarraf hakkında mahkeme kararını verdi ve Sarraf o davayı kaybetti. O davada Muzaffer Aslan beraat etti ve 2 yıla kadar istenilen hapis cezaları boşa çıktı. Kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle dava açan

Türkiye'nin en ünlü iş adamlarından biri ola Rıza Sarraf hakkında mahkeme kararını verdi ve Sarraf o davayı kaybetti. O davada Muzaffer Aslan beraat etti ve 2 yıla kadar istenilen hapis cezaları boşa çıktı. Kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle dava açan Sarraf ve sanık Muzaffer Aslan 5. duruşmaya katılmadı.

İşadamı Rıza Sarraf'a hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıla kada hapis istemiyle yargılanan Muzaffer Aslan beraat etti.İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 83. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen 5. duruşmaya sanık Muzaffer Aslan ve şikayetçi Rıza Sarraf katılmadı. Tarafları duruşmada avukatları temsil etti.

 İşadamı Rıza Sarraf 'ın, 2012 yılında kiracı olarak oturduğu evin sahibi Muzaffer Aslan'ın kendisine "Burasını pavyon gibi yapmış, ben de onu adam sandım" diyerek hakaret ettiği iddiasıyla açtığı dava karara bağlandı. Mahkeme, suçun unsurlarının oluşmadığını belirterek sanık Muzaffer Aslan'ın beraatine karar verdi.

A+A-

HABERE YORUM KAT