1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ringin Teknik Kurulu Ve Hakemleri Göz Doldurdu

Ringin Teknik Kurulu Ve Hakemleri Göz Doldurdu

Ringin Teknik Kurulu Ve Hakemleri Göz Doldurdu
A+A-

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğini yaptığı, Türkiye Boks Federasyonu 2012 yılı faaliyet programında yer alan Büyük Erkekler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası'nın yankıları

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğini yaptığı, Türkiye Boks Federasyonu 2012 yılı faaliyet programında yer alan Büyük Erkekler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası'nın yankıları tüm hızıyla sürüyor. Müsabakalarda görev yapan hakemler ve teknik kurul göz doldurdu. Teknik Kurulda yer alan Kemal Sononur, Hayati Gardiyanoğlu, Erdinç Güleren, İrfan Polat ve Yavuz Yılmaz'dan oluşan teknik kurul, müsabakalar boyunca ince eleyip sık dokudu ve en ufak bir pürüzün yaşanmamasına gayret gösterdi. Bu arada Erzurum'da yapılan şampiyonada görev yapan Boks Hakemleri de göz doldurdu. Hakemlere ve Teknik Kurula Federasyon Başkanı Eyüp Gözgeç de övgü yağdırdı.
GÖZGÖÇ: HAKKANİYETLİ BİR TURNUVA OLDU
Erzurum'da 26 Kasım, 01 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen Boks Şampiyonasında Haklının ve Hakkaniyetin kazandığı bir turnuva yaşandığını belirten Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, şampiyonada teknik kurulun ve hakemlerin hemen hemen hiç hata yapmadan turnuva boyunca görev yaptığı söyledi. Gözgeç, organizasyonun sorunsuz tamamlanması nedeni ile de tüm yetkilere teşekkür ederken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personelinin de yaklaşık bir hafta boyunca sorunsuz bir şekilde fedakarca görev yaptığını sözlerine ekledi.
(ERZ-AT-Y)

06.12.2012 15:44:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT