1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Restoran Önünde Şüpheli Çanta Paniği Murat Solak İstanbul

Restoran Önünde Şüpheli Çanta Paniği Murat Solak İstanbul

Restoran Önünde Şüpheli Çanta Paniği  Murat Solak    İstanbul
A+A-

Etiler'de bir restoran önüne bırakılan şüpheli çanta paniğe neden olurken, fünye ile patlatılan çantadan iş elbiseleri çıktı. Olay, Etiler'de Akmerkez karşısında bulunan Belediye Sitesi Yolu üzerin

Etiler'de bir restoran önüne bırakılan şüpheli çanta paniğe neden olurken, fünye ile patlatılan çantadan iş elbiseleri çıktı.
Olay, Etiler'de Akmerkez karşısında bulunan Belediye Sitesi Yolu üzerinde meydana geldi. Restoran önünde şüpheli bir çanta gören bekçi, polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri çevrede geniş güvelik önlemleri alarak, bomba imha uzmanlarına haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, çanta üzerinde incelemelerde bulundu. Daha sonra ekipler tarafından fünye ile patlatılan çantadan iş elbiseleri çıktı.
Restoran çalışanı Engin Yarar, "Akşam çıkış saatinde arkadaşımız çantayı orada bıraktı. Kendi çantamız sabah geldiğimizde çantanın bize ait olduğunu biliyorduk. Fakat bekçi güvenlik önlemi için polise haber verdi. Poliste şüpheli olduğunu varsayarak bomba imha uzmanlarını çağırdı. Güvenlik bir şekilde patlattılar daha öncede böyle şeyler yaşandı. Polisler gereğini yaptı" dedi.
(MS-ET-AŞ-Y)

02.02.2013 10:48:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT