1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rektör Saatcı, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Rektör Saatcı, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Rektör Saatcı, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi
A+A-

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatcı, Erasmus ve Farabi aracılığı ile MAKÜ'de öğrenim gören yabancı öğrencilere akşam yemeği verdi. Yemeğe Kazakistan, İspany

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatcı, Erasmus ve Farabi aracılığı ile MAKÜ'de öğrenim gören yabancı öğrencilere akşam yemeği verdi.
Yemeğe Kazakistan, İspanya, Polonya'dan gelen yabancı öğrenciler, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatcı, MAKÜ Genel Sekreteri Yusuf Altındal, Rektör Yardımcıları ve SKS Daire Başkanı Mehmet Şimşek katıldı.
MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatcı, Erasmus ve Farabi aracılığıyla elen öğrencilerle toplantılarını devam ettireceğini belirterek, "Amacımız üniversitede yabancı öğrencilerimizin geçirmiş olduğu dönem zarfında hem iyi bir eğitim alıp, hem de buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak" dedi.
Akşam yemeğinin ardından MAKÜ Müzik Öğretmenliği Bölümü tarafından türküler seslendirildi. Kazakistan'dan gelen öğrenciler ise Kazakistan Cumhuriyeti Milli Marşı'nı okudu.
(HG-SK-Y)

10.01.2013 14:11:32 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT