1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rektör Öğrencilerle Buluştu

Rektör Öğrencilerle Buluştu

Rektör Öğrencilerle Buluştu
A+A-

Niğde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Görür, "Rektör Öğrencilerle Buluşuyor" programı kapsamında bu yılda öğrencilerle buluştu. Niğde Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Adnan Görür'ün öğrencilerin

Niğde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Görür, "Rektör Öğrencilerle Buluşuyor" programı kapsamında bu yılda öğrencilerle buluştu.
Niğde Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Adnan Görür'ün öğrencilerin sorunlarını ve isteklerini dinleyip sorularını cevapladığı bu yıl 4. sü gerçekleştirilen toplantıların ikincisi Derbent Kültür Salonu'nda Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunda düzenlendi.
Toplantıyı açılış konuşması yaparak başlayan Rektör Görür, Öğrencilerle toplanmalarının amacı karşılıklı iletişim kurarak sorunları daha rahat çözebilmek olduğunu söyledi.
Toplantıda 2009 yılından itibaren Niğde Üniversitesindeki yeniliklere ve çalışmalara değinen Rektör Prof. Dr. Adnan Görür, "Göreve geldiğimiz günden beri en büyük amaçlarının Niğde Üniversitesinin dış ülkeler ile olan bağlantılarını daha da güçlü hale getirmekti. Bu gün akademik olarak yabancı 20 tane Üniversite ile işbirliği protokolü yapılmıştır'' dedi.
Toplantı daha sonra Prof. Dr. Adnan Görürün öğrencilerin görüş ve düşüncelerini dinleyip cevaplaması ile sona erdi.
(YE-AÖ-Y)

18.12.2012 16:19:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT