1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rektör Gökbel, Yaralıları Ziyaret Etti

Rektör Gökbel, Yaralıları Ziyaret Etti

Rektör Gökbel, Yaralıları Ziyaret Etti
A+A-

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Alaeddin Keykubat Kampüsü'nde sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında yaralananları ziyaret etti. Kazanın ardından yaralılardan 17'si Se

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Alaeddin Keykubat Kampüsü'nde sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında yaralananları ziyaret etti.
Kazanın ardından yaralılardan 17'si Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Çoğunluğunu öğrencilerin oluşturduğu yaralıları ziyaret eden Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Acil Servis'te tedavi gören yaralılara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Tedavi gören yaralılarla Rektör Gökbel'in yanı sıra Dekan Prof. Dr. Oktay Sarı ile yardımcıları, Başhekim Doç. Dr. Yaşar Şen ile yardımcıları da ilgilendi. Hastane Başhekimi Doç. Dr. Yaşar Şen ile Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ahmet Ak, Rektör Prof. Dr. Gökbel'e yaralılarla ilgili bilgi verdi. Ziyaretin ardından konuşan Rektör Prof. Dr. Gökbel, "Son derece üzücü bir olay. Yaralananların hayati tehlikesinin olmamasına sevindik. Hastanemize 17 yaralı geldi, diğer 8'i ise 2 hastaneye gönderildi. Hastanemize gelen yaralılardan ikisinin yüz kemiğinde kırık, birinin de dirseğinde çıkık var. 10 yaralımızın da vücutlarının değişik bölgelerinde kesikler bulunmaktadır. Yaralılarımızın hayati tehlikesi yok. Acil Servis personelimiz gerekli tedaviyi yapmaktadır. Bu tür üzücü olayların bir daha yaşanmaması temennisinde bulunuyorum" dedi.
(İHA-FM-Y)

01.02.2013 13:55:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT