1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rektör Aydın'dan Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Vedat Yunus İkizoğlu Kastamonu

Rektör Aydın'dan Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Vedat Yunus İkizoğlu Kastamonu

Rektör Aydından Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı  Vedat Yunus İkizoğlu    Kastamonu
A+A-

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Mesajında Rektör Aydın; "10 Ocak günü 1961 yılından bu yana ülkemizde "Çalışan Ga

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
Mesajında Rektör Aydın; "10 Ocak günü 1961 yılından bu yana ülkemizde "Çalışan Gazeteciler Günü" olarak kutlanmaktadır. Halkımızın bilgi edinme hürriyeti için gece gündüz demeden fedakarca çalışan basın mensuplarımız, her zaman kamu yararını göz önünde bulundurarak, tarafsız habercilik anlayışını benimsemeli, ülke gerçeklerine, milli ve ahlaki değerlere duyarlı olmalıdırlar.
Basınımız, tarihin her döneminde halkımızın gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini tarafsız ve sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde yerine getirmiştir.
Bütün bu hizmetlerinin yanında yerel çerçevede hizmet veren gazeteci arkadaşlarımızın, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesinde ve kalkınmasındaki katkıları da görmezden gelinemez.
Kastamonu Üniversitesi olarak kamuoyunu aydınlatmak için büyük bir gayretle çalışan gazetecilerimizin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlarız" dedi.
(Vİ-OA-Y)

09.01.2013 17:11:16 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT