1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rektör Alkan'dan Dinçer'e Kutlama Ziyareti

Rektör Alkan'dan Dinçer'e Kutlama Ziyareti

Rektör Alkandan Dinçere Kutlama Ziyareti
A+A-

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, geçtiğimiz günlerde İl Kadın Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü görevine atanan Ali Dinçer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, geçtiğimiz günlerde İl Kadın Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü görevine atanan Ali Dinçer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
Kadın, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünün önemli görevler ve sorumluluklar üstlendiğine değinen İl Müdürü Ali Dinçer, kurumun işleyişi hakkında Rektör Alkan'a bilgiler verdi. Dinçer, ortak çalışmalara imza atmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.
Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan ise, üniversitedeki öğrenci kulüpleri ve HİTİTSEM'nin faaliyet alanlarında Kadın, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ile işbirliği içinde olmaktan memnun olacaklarını belirterek, özellikle sportif etkinlikler için üniversite olarak her zaman yardıma hazır olduklarının altını çizdi.
Ziyarette üniversite genel sekreteri Erdal Kanık'ta hazır bulundu.
(MMY-BÖ)

13.12.2012 17:32:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT