1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rekreasyon Alanı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Rekreasyon Alanı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Rekreasyon Alanı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
A+A-

Kemalpaşa Belediyesi tarafından stadyum caddesi üzerinde bulunan eski futbol sahası üzerine kurulacak olan rekreasyon alanının inşaat çalışmaları sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Kemalpaşa Beled

Kemalpaşa Belediyesi tarafından stadyum caddesi üzerinde bulunan eski futbol sahası üzerine kurulacak olan rekreasyon alanının inşaat çalışmaları sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, alanın Mayıs ayı sonunda hizmete gireceğini söyledi.
Eylül ayında başlayan çalışmaları hatırlatan Başkan Karakayalı, çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini ve büyük bir aksilik olmaması durumunda alanın Mayıs ayının sonlarında tamamlanacağını söyledi. Spor ve rekreasyon alanı inşaatına 4 ay önce başladıklarını söyleyen Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı "Normalde tamamlanma süresi Eylül ayının sonuna kadardı. Yüklenici firma ile görüştük. Mayıs sonu Haziran başı gibi inşaatı bitireceğiz nasip olursa. 14 Bin m2 alanda Kemalpaşa halkımızın her türlü ihtiyacını karşılayacak olan bir alan olacak. Spor alanları, dinlenme alanları, havuzlar olacak. Resmi törenlerimizi burada yapacağız. Kemalpaşa'nın büyük bir alanı yoktu. Kentler meydanları ile ün kazanırlar. Biz burada onu gerçekleştirdik. Daha önce bu alanı büyük marketler istemişti ama ben vermedim. Alan geniş olsun insanlar nefes alsınlar istedik" dedi.
14 bin metrekarelik alanda inşaatı devam eden Spor ve Rekreasyon alanında Spor sahaları, yürüyüş parkurları, tören alanı, kapalı kafeterya, süs havuzları, çocuk oyun alanları ve yeşil alanlar olacak.
(HÇ-AH-Y)

01.02.2013 17:20:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT