1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Recep İvedik 4 Aylık Hamile Selin Ortaçlı İle Evleniyor!

Recep İvedik 4 Aylık Hamile Selin Ortaçlı İle Evleniyor!

Recep İvedik 4 Aylık Hamile Selin Ortaçlı İle Evleniyor!
A+A-

Recep İvedik dizileriyle şöhret olan oyuncu Şahan Gökbakar sevgilisi Selin Ortaçlı ile evlenmeye karar verdi. Selin Ortaçlı'nın 4 aylık gebe olduğu belirtiliyor. Ünlü Komedyen Şahan Gökbakar ile Selin Ortaçlı en kısa zaman zarfında nikah masasına oturac

Recep İvedik dizileriyle şöhret olan oyuncu Şahan Gökbakar sevgilisi  Selin Ortaçlı ile evlenmeye karar verdi.  Selin Ortaçlı'nın 4 aylık gebe olduğu belirtiliyor. Ünlü Komedyen Şahan Gökbakar ile Selin Ortaçlı en kısa zaman zarfında nikah masasına oturacak ve doğum için yurt dışına gidecekeler.

Mutlu haber, Gökbakar ve Ortaçlı Aileleri'ni sevince boğdu. Gökbakar-Ortaçlı çiftinin çok kısa bir süre içinde hayatlarını birleştirecekleri öğrenildi. Evlilik kararında Selin Ortaçlı'nın hamile olmasının etkisi bulunduğu iddia ediliyor. İddialara göre Selin Ortaçlı, dört aylık hamile. Çift, bu yüzden mümkün olduğunca çabuk düğün yapacak. Ardından Selin Ortaçlı, doğum yapmak için yurt dışına gidecek.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, bugüne kadar özel hayatını hep gizli yaşamayı tercih ediyordu bu nedenle Selin Ortaçlı ile ünlü komedyen, ortalarda fazla görünmedi.

ŞAHAN GÖKBAKAR KİMDİR?

22 Ekim 1980 yılında İzmir’de doğan Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara’da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji’nde tamamladı. ODTÜ Koleji’nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü’nü bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü‘ne başladı ve bu bölümden 2002 yılında başarıyla mezun oldu.

Babası 8 yaşındayken trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Mezuniyeti’nden sonra İstanbul’a yerleşen Gökbakar, bir süre çeşitli reklam seçmelerine katılarak şansını denedi.

 

Daha önce Kamil Güler’in sunduğu Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı ve 13 bölüm devam ettirdi. Bir çok kişi de Şahan Gökbakar’ı Zoka ile tanıdı.

 TV 8′de Alper Mestçi ile beraber “Dikkat Şahan Çıkabilir” isminde bir antimedya-skeç şov hazırladı ve bir sezonu 15 bölüm ile geride bıraktı. Özellikle yaptığı Recep İvedik ve Küçük Oskar tiplemeleriyle ilgi çekti. 22.02.2008 tarihinde vizyona giren ve Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki tiplemelerden biri olan Recep İvedik filmi Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden biri olmuştur.

SELİN ORTAÇLI KİMDİR?

Gerçek adı Ayla Selin Ortaçlı olan güzel oyuncu 24 Aralık 1986 yılında İstanbulda doğdu. Küçük yaştan beri tasarım üzerine olan ilgisini ilkokuldayken Deri Show'un yaptığı Tasarım yarışmasında 1. oldu. İtalya'nın önemli okullarından birini kazanmasına rağmen Türkiye'den ayrılmak istemeyen güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümünü okudu. 2006 yılında Fashion TV'nin düzenlediği moda ödüllerinde "Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model" ödülünü aldı.

Kariyerine modellikle başlayan Selin Ortaçlı, şimdilerde rol aldığı dizilerle adından söz ettiriyor. İlk oyunculuk deneyimini Araf Zamanı dizisinde yaşayan oyuncu Kara Para Aşk ve Kalp Hırsızı dizileriyle birlikte beyaz camdaki kariyerini sürdürmeye devam etti.

A+A-

HABERE YORUM KAT