1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Raylı Sistemin Adı İçin Anket Çalışmaları Sürüyor

Raylı Sistemin Adı İçin Anket Çalışmaları Sürüyor

Raylı Sistemin Adı İçin Anket Çalışmaları Sürüyor
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından sosyal medyada başlatılan ve daha sonra Sakarya Büyükşehir Belediyesi Resmi İnternet Sitesi'nde şehir içi raylı sistemin adının belirlenmesi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından sosyal medyada başlatılan ve daha sonra Sakarya Büyükşehir Belediyesi Resmi İnternet Sitesi'nde şehir içi raylı sistemin adının belirlenmesi için yürütülen anket çalışması devam ediyor. Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, bugüne kadar 8 bin 600 kişinin ankete katılarak tercihini bildirdiğini açıkladı.
Başkan Zeki Toçoğlu, sosyal medyada vatandaşlarla sohbet ederek raylı sistemin adını Sakaryalıların koyacağını açıklamıştı. Yürütülen anket çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, "Büyükşehir Belediyesi Resmi İnternet Sitesi www.sakarya.bel.tr ve Facebook'ta bulunan Sakarya Büyükşehir Belediyesi sayfamızda yürüttüğümüz anket çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha önce Başkanımıza ilettiği, AdaRay, AkRay, ÇarkRay, KentRay, RayAda, Ray54, Sakaray, SaRay, SRS, SakRay adları anket seçeneklerinde yer alıyor. Hemşerilerimiz ankette ayrıca kendi tercihlerini de yazabiliyorlar. Şu ana kadar 8 bin 600 vatandaşımız tercihlerini bildirmiş durumda. Hemşerilerimizin anketimize katılarak raylı sistemin adını belirlememize yardımcı olmalarını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
(RKO-RKO)

31.01.2013 17:03:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT