1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rayder Tüvaşaş'ı Ziyaret Etti

Rayder Tüvaşaş'ı Ziyaret Etti

Rayder Tüvaşaşı Ziyaret Etti
A+A-

RAYDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Gök, beraberindeki heyetle TÜVASAŞ'ı ziyaret etti. TÜVASAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Erol İnal'ın daveti üzerine gelen heyet, yöneticilerd

RAYDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Gök, beraberindeki heyetle TÜVASAŞ'ı ziyaret etti.
TÜVASAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Erol İnal'ın daveti üzerine gelen heyet, yöneticilerden fabrikanın son zamanlarda yaptığı yatırımlarla ilgili bilgi aldı.
RAYDER (Raylı Ulaştırma Sistemleri ve Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Gök ve beraberindeki heyeti, Genel Müdür Erol İnal'ın Ankara'da bulunması nedeniyle TÜVASAŞ (Türkiye Vagon Sanayi A.Ş.) Genel Müdür Yardımcısı Turgut Köksal ve Nevzat Cengiz karşıladı. Ziyaretin ardından yapılan toplantıda heyete, fabrika yöneticileri yaptıkları yatırımlar hakkında bilgi verdi.
Demiryolları ve raylı ulaşım sektörünün gelişmesi için gerekli teknik, sosyal ve eğitim çalışmalarına katkı verdiklerini ve yönlendirdiklerini belirten Ahmet Gök; "Türkiye de demiryollarımızın geliştirilmesi için demiryolu altyapısının, raylı sistem yan sanayisinin, demiryolu eğitiminin ve raylı sistem araçlarının yerli üretiminin öncelikle geliştirilmesi gerekmektedir" ifadelerini kullandı.
(SC-SC)

24.01.2013 17:10:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT