1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Rasulayn Yeniden Bombalandı

Rasulayn Yeniden Bombalandı

Rasulayn Yeniden Bombalandı
A+A-

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinin hemen karşısında bulunan Suriye'nin Rasulayn ilçesi, sabah saatlerinde Suriye ordusuna ait jetlerle bombalandı. Yapılan bombardıman Ceylanpınar'da da paniğe neden o

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinin hemen karşısında bulunan Suriye'nin Rasulayn ilçesi, sabah saatlerinde Suriye ordusuna ait jetlerle bombalandı. Yapılan bombardıman Ceylanpınar'da da paniğe neden olurken, Rasulayn'da ise çok sayıda yaralı olduğu öğrenildi.
Suriye sınırında bulunan ve bir süre önce muhalifler tarafından ele geçirilen Rasulayn, güne bombardımanla uyandı. Suriye ordusuna ait jetler, sabah saatlerinde muhaliflerin bulunduğu Rasulayn ilçesindeki noktaları vurdu. Peş peşe yaşanan patlamalar nedeniyle, Ceylanpınar ilçesinde de büyük bir panik yaşandı. Bombardımanın şiddetiyle Ceylanpınar'da çok sayıda ev ve iş yerinin camları yerle bir olurken, şarapnel parçalarının isabet ettiği ev ve iş yerlerinin olduğu da gelen bilgiler arasında. Bombardımanın yaşandığı Rasulayn'da ise, çok sayıda yaralı olduğu bilgileri geliyor. Ceylanpınar ilçesinde hazır bekletilen ambulanslar da, sınırdan gelen yaralıları Türkiye'deki hastanelere taşımaya başladı.
(UK-HD-SO-Y)

03.12.2012 10:55:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT