1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Rasim Aslan'dan 29 Ekim Mesajı

Rasim Aslan'dan 29 Ekim Mesajı

Rasim Aslan'dan 29 Ekim Mesajı
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PArti) İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı. Aslan mesajında cumhuriyetin 91 yıl dönümünü kutladı. 

Aslan mesajında: "Aziz milletimiz, Kurtuluş savaşında ve Çanakkale savaşında büyük, küçük, yaşlı genç, kadın, erkek demeden omuz omuza vererek Türkiyemizin batısında, doğusunda, kuzeyinde, güneyinde birlikte kardeşçe mücadele ederek büyük zaferler kazandıklarına tarih boyunca şahit olduk. 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 91. yılında da Aziz milletimizin omuz omuza vererek kardeşçe birlik ve beraberlik duygularını en ön planda tutarak Ülkemizi, mevcut Medeniyetler seviyesinin üzerine cikararak barışın, huzurun ve güvenin olduğu bir ülke olma yolunda tüm siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlara, kanaat önderlerine ve Aziz Milletimize çok iş düşüyor. 

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutlar ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ederim" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT

2 Yorum