1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "rakamlarla Turgutlu" Konferansı Düzenlendi

"rakamlarla Turgutlu" Konferansı Düzenlendi

rakamlarla Turgutlu Konferansı Düzenlendi
A+A-

"Rakamlarla Turgutlu" konferansına konuşmacı olarak katılan TÜİK Bölge Müdürü Dr. Mehmet Akyol, ilçenin şimdiki ve 10 yıl sonra nufüs oranlarını, tarım ürünlerinde Turgutlu'nun sıralamasını, ithalat v

"Rakamlarla Turgutlu" konferansına konuşmacı olarak katılan TÜİK Bölge Müdürü Dr. Mehmet Akyol, ilçenin şimdiki ve 10 yıl sonra nufüs oranlarını, tarım ürünlerinde Turgutlu'nun sıralamasını, ithalat ve ihracat oranlarını, okul, araç sayısına dair bilgileri konferansa katılanlara aktardı.
Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonundaki "Rakamlarla Turgutlu" konulu konferansa TÜİK Bölge Müdürü Mehmet Akyol, Turgutlu Sanayici İş Adamları Derneği (TUSİAD) Başkanı Arif Dik ve Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan katıldı. Açılış konuşmasını yapan TUSİAD Başkanı Arif Dik, katılan herkese devam etti ve bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini söyledi.
Belediye Başkanı Serhat Orhan da, "Rakamlarla Turgutlu konferansını ilgi ile dinledim. Yapılanların istatistiki verilere dönüşmüş hali oldukça ilgi çekiciydi. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" Şeklinde konuştu.
(İLK-ERG-Y)

15.12.2012 16:10:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT