1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Rahmi Koç, Sarıgül İle Nişantaşı'nı Gezdi
Rahmi Koç, Sarıgül İle Nişantaşını Gezdi

Rahmi Koç, Sarıgül İle Nişantaşı'nı Gezdi

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Nişantaşı'nı gezdi. Yeni yıl çalışmaları dolayısıyla ışıl ışıl hale gelen Nişantaşı, geçtiğimiz gün ünlü iş adamların

A+A-
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Nişantaşı'nı gezdi.
Yeni yıl çalışmaları dolayısıyla ışıl ışıl hale gelen Nişantaşı, geçtiğimiz gün ünlü iş adamlarını ağırladı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül; Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Bayraktar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bayraktar ve eski Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan'a Nişantaşı'nı gezdirerek Şişli Belediyesi'nin yaptığı yılbaşı hazırlıkları ile ilgili olarak bilgi verdi.
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Nişantaşı'nın "oyuncak fabrikası" konsepti ile süslendiğini belirterek, "Ünlü Rus besteci Çaykovski'nin 1891 yılında bestelediği son balesi olan Fındıkkıran'dan esinlenilerek yaratılan konsept çerçevesinde kurşun askerler, oyuncak ayıcıklar, hediye paketleri ve yılbaşı neşesini yansıtan süslemeler Nişantaşı sokaklarında yerini aldı. Nişantaşı artık büyük bir markadır. Alışverişin ve sosyal hayatın merkezi olan Nişantaşı'da 2013 yılını hep birlikte coşkuyla ve umutla karşılıyoruz" dedi.
Rahmi Koç, Nişantaşı'nın Avrupa kentlerini aratmadığını dile getirerek, yılbaşı çalışmaları dolayısıyla Mustafa Sarıgül'ü tebrik etti.
(ET-OK-Y)

21.12.2012 11:34:01 TSI

HABERE YORUM KAT