1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ptt Yılbaşı Kart İçin Son Gün 31 Aralık

Ptt Yılbaşı Kart İçin Son Gün 31 Aralık

Ptt Yılbaşı Kart İçin Son Gün 31 Aralık
A+A-

Elektronik işlemlerin artmasından unutulmaya yüz tutmuş olan yazarak kutlama geleneğinin devam etmesi için vatandaşların yılbaşını tebrik kartı ile kutlayıp, sevdiklerini ve yakınlarını hatırlamaları

Elektronik işlemlerin artmasından unutulmaya yüz tutmuş olan yazarak kutlama geleneğinin devam etmesi için vatandaşların yılbaşını tebrik kartı ile kutlayıp, sevdiklerini ve yakınlarını hatırlamaları istendi.
Posta Telgraf teşkilatlı (PTT) Malatya Başmüdürü Zekai Özkan, yılbaşı tebrik kartları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Yılbaşı tebrik kartını ücretsiz olarak veriyoruz. Vatandaş ise 50 kuruş ile sevdiklerine ve yakınlarına gönderiyorlar" dedi.
Özkan, yılbaşı nedeniyle 5 bin adet yılbaşı tebrik kartı dağıtıldığını ifade edip, "Yılbaşı tebrik kartı kampanyasına Malatyalıların gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Kampanyanın başlangıcını Malatya Park AVM'de başlatmıştık. Burada öğrencilere ücretsiz tebrik kartı dağıtmıştık. Aldıkları kartları, 31 Aralık akşamına kadar herhangi bir PTT şubesine teslim edebilirler. Bu sadece yılbaşında değil, özel gün ve bayramlarda da böyle kampanyalarımız olacaktır. Yazarak kutlama yapmayı önemsiyoruz ve tavsiye ediyoruz" ifadelerini kullandı.
(NA-AŞ-Y)

30.12.2012 11:22:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT