1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ptt Personeline "güler Yüz" Semineri

Ptt Personeline "güler Yüz" Semineri

Ptt Personeline güler Yüz Semineri
A+A-

PTT Erzincan Başmüdürlüğü'nde görev yapan gişe memurları ve posta dağıtıcılarına, güler yüz semineri verildi. PTT çalışanlarının, müşterilere karşı güler yüzlü olmaları ve onlara karşı daha verimli

PTT Erzincan Başmüdürlüğü'nde görev yapan gişe memurları ve posta dağıtıcılarına, güler yüz semineri verildi.
PTT çalışanlarının, müşterilere karşı güler yüzlü olmaları ve onlara karşı daha verimli çalışmaları amacıyla düzenlenen seminer ile ilgili açıklama yapan PTT Erzincan Baş Müdürü Metin Ağdaş, PTT'nin kuruluş hizmetlerinin hızlı, güvenli, verimli ve kaliteli yürütülmesinin yanı sıra personelin müşteri ihtiyaç ve beklentilerine çözüm üretebilme becerilerini geliştirebilmek amacıyla bir dizi eğitim faaliyetlerinin yürütüldüğünü belirterek; "Kuruluşumuzda verilen hizmet içi eğitimlerin yanı sıra iletişim, müşteri ilişkileri, sosyal davranışlar gibi konularda, dışarıdan eğitim hizmeti alınmak suretiyle personelimiz eğitime tabi tutulmaktadır. Gişe personeline eğitimi, tüm il ve ilçe merkezlerinin PTT dağıtıcı personeline dışarıdan satın alınan, iletişim, sosyal davranışlar ve etik eğitimler verildi" dedi.
PTT Erzincan Başmüdürü Metin Ağdaş PTT'nin halka sunulan hizmet kalitesini artırmak adına her geçen gün kendini yenilediğini vurgulayarak, "PTT, posta, bankacılık ve koli-kargo hizmetlerinde hizmetlerimizi sürekli çabuk ve güvenli bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştırmak gayreti içindedir. PTT'nin daha iyi yerlere gelmesi için gayret eden ve Eğitime katılan başta PTT dağıtıcılarına ve gişe memurlarına teşekkürlerimi sunarım" diye konuştu.
(CM-AT-Y)

17.12.2012 12:43:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT