1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ptt Personeli Organlarını Bağışladı

Ptt Personeli Organlarını Bağışladı

Ptt Personeli Organlarını Bağışladı
A+A-

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü Doku ve Organ Nakli Koordinatörü ve Kamu Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Zeynep Gökçen Battal ve şube çalışanı Şule Köseoğlu ile PTT Sakarya Başmüdürlüğünde organ bağış m

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü Doku ve Organ Nakli Koordinatörü ve Kamu Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Zeynep Gökçen Battal ve şube çalışanı Şule Köseoğlu ile PTT Sakarya Başmüdürlüğünde organ bağış masası kurdu.
PTT çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği masada 13 PTT personeli organ bağışında bulundu. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Murat Alemdar; "İstatistiki bilgilere göre dünyada ve ülkemizde organ bağışının maalesef yetersiz olduğunu bu konuda başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlara önemli görevler düştüğünü hali hazırda ilimiz ve ülkemizde binlerce vatandaşımızın hayatlarını idame ettirmek için organ nakli beklediğini böylesine hayati öneme sahip bu konuda kendilerine kapılarını açan PTT Başmüdürü Ali Selvi' ye, PTT Başmüdür Yardımcısı Nuri Kırşan' a ve organ bağışında bulunan 13 PTT çalışanına gösterdikleri hassasiyet ve katkılarından dolayı teşekkür ederim. Organ ve doku nakli ile ilgili çalışmalarımız Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda her ay ilimizin PTT Başmüdürlüğüne bağlı farklı şubelerinde de yılsonuna kadar sürecek" dedi.
(RKO-RKO

07.01.2013 16:59:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT