1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ptt, Mobil İletişim Sektörüne Giriş Yapıyor

Ptt, Mobil İletişim Sektörüne Giriş Yapıyor

Ptt, Mobil İletişim Sektörüne Giriş Yapıyor
A+A-

Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olan PTT, Pttcell markasıyla mobil iletişim sektörüne giriş yapıyor. İlk aşamada faturasız tarife ile 200 PTT merkezinde satışa sunulacak olan Pttcell'in, Mart

Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olan PTT, Pttcell markasıyla mobil iletişim sektörüne giriş yapıyor. İlk aşamada faturasız tarife ile 200 PTT merkezinde satışa sunulacak olan Pttcell'in, Mart ayı sonunda tüm PTT merkezlerinde satılması hedefleniyor.
Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olan PTT, Pttcell markasıyla mobil iletişim sektörüne giriş yapıyor. PTT'nin telefonu simgeleyen 'T'si mobil olarak geri dönüyor. İlk aşamada faturasız tarife ile 200 PTT merkezinde satışa sunulacak olan Pttcell'in, Mart ayı sonunda tüm PTT merkezlerinde satılması hedefleniyor. Pttcell'in, mobil şebeke ve teknik altyapısı ise Avea tarafından oluşturuluyor. Pttcell, ilk aşamada faturasız tarife ile 200 PTT merkezinde satışa sunulacak. Pttcell müşterilerinin tek seferde 20 TL ve üzerinde yapacakları yüklemelerde kendi aralarında 3 bin dakikaya kadar ücretsiz olarak konuşmalarına imkan verecek olan tarife kapsamında, her yöne yapılabilecek 5 dakikalık aramalar 30 kuruş, her yöne gönderilebilecek 2 bin SMS 9 TL, 1 GB'lık internet paketi ise 14,5 TL olarak ücretlendirilecek.
(EY-ÖZ-E)

29.01.2013 13:39:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT